top of page

PARODA, DEDIKUOTA ALEKSANDRUI VOZBINUIVasario 3-26 d. Vilniaus meno erdvė „GODÒ galerija“ pristato jau tradicija tapusią, kasmetinę grupinę tapybos parodą „HEDONIZMAS.LT“. Paroda dedikuojama šviesaus atminimo tapytojui Aleksandrui Vozbinui. Šešis autorius subūrusi paroda nagrinėja hedonizmo vaidmenį lietuvių kūryboje ir kviečia lankytojus „išpažinti“ savo gyvenimo malonumus.


Parodos autoriai: Aleksandras Vozbinas, Vidas Poškus, Ričardas Bartkevičius, Paulius Juška, Arturas Aliukas, Rūta Katiliūtė. Parodos kuratorė - Lena Chvičija.


Paroda kviečia lankytojus analizuoti hedonizmo sampratą lietuviškajame kontekste – kiek hedonizmas yra aktualus lietuvių tapyboje ir kaip jis reiškiasi menininkų kūrybos procese, o taip pat šio proceso rezultate – drobėse – kaip malonumų temos interpretacijos.


Šioje parodoje svarbios skirtingos hedonistinės tapybos pusės: tema, filosofinis literatūriškumas, nuotaika, spalvos ir faktūros.


Grupinė tapybos paroda „HEDONIZMAS.LT“ šiemet dalyvauja Vilniaus miesto iniciatyvoje „SU-MENĖK“, tad lankytojai kviečiami įsitraukti į meno maršrutą.Comments


bottom of page